O firmie

Zakres działalności firmy obejmuje:

  • wycena nieruchomości
  • doradztwo inwestycyjne i prawne w zakresie rynku nieruchomości
  • analizy rynku nieruchomości

Swoje usługi świadczymy na rzecz osób fizycznych, banków i innych instytucji finansowych, urzędów administracji państwowej i samorządowej, oraz przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Obszar naszego działania to głównie województwa: podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie oraz dolnośląskie, lecz w przypadku poważnych zleceń podejmujemy się wycen również w innych częściach Polski

Wyceny nieruchomości opracowywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ze standardami zawodowymi Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych (PKZW), a także ze standardami międzynarodowymi (IVSC, TEGoVA).

Na życzenie klientów możemy również przygotować opracowania w języku angielskim, niemieckim lub francuskim.

Katarzyna Borek – rzeczoznawca majątkowy (uprawnienia zawodowe w zakresie wyceny nieruchomości nr 5183 nadane przez Ministra Infrastruktury), członek Podkarpackiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. Pośrednik w obrocie nieruchomościami (uprawnienia zawodowe nr 6380 nadane przez Prezeza Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast).

Absolwentka Ekonomii na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz podyplomowych studiów na kierunku „Wycena i utrzymanie nieruchomości” na Politechnice Wrocławskiej. Ukończyła szereg kursów i szkoleń z zakresu wyceny, pośrednictwa i doradztwa rynku nieruchomości. W branży nieruchomości pracuje już od 2004 roku, a doświadczenie zbierała głównie na rynkach podkarpackim, świętokrzyskim, lubelskim oraz dolnośląskim.