Firma PERITO Wycena Nieruchomości działa na rynku od 2011 r. specjalizując się w wycenie wszelkich rodzajów nieruchomości, jak również ograniczonych praw rzeczowych i ruchomości. 

Firma obsługuje głównie rynek podkarpacki, świętokrzyski i lubelski.

Rzeczoznawca majątkowy mgr Katarzyna Borek, jest wpisana do Centralnego Rejestru Rzeczoznawców Majątkowych. Posiada uprawnienia zawodowe nr 5183 w zakresie wyceny nieruchomości, nadane przez Ministra Infrastruktury, a także licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 6380 nadane przez Prezesa Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast.

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (kierunek: ekonomia) oraz Politechniki Wrocławskiej (kierunek: wycena nieruchomości).

Doświadczenie zdobywała, początkowo w ramach doradztwa rynku nieruchomości oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynkach podkarpackim, dolnośląskim, lubelskim i świętokrzyskim, zaś od kilkunastu lat zajmuje się wyceną i doradztwem rynku nieruchomości, współpracując z podmiotami indywidualnymi, jednostkami samorządu terytorialnego, instytucjami oraz osobami prawnymi. 

Nie czekaj!

Skontaktuj się z nami już teraz, aby umówić się na spotkanie lub uzyskać więcej informacji na temat naszych usług.